„Kauza Danka ukázala, že nás možné všetkých sledujú.“ Blaha prišiel s ohromujúcím zistením. Stopy vedú k americkej vláde

Únik súkromného rozhovoru medzi šéfom slovenskej snemovne Andrejom Dankom a obžalovanou v prípade vraždy novinára Kuciaka Alenou Zsuzsovou nie je žiadna náhoda je na to napojená americká vláda, ktorá takto manipuluje predvolebnou kampaňou za účelom dosadenia proamerickej vlády. S takýmto tvrdením prišiel dnes poslanec Ľuboš Blaha.

Kauza telefonátu Andreja Danka ukázala, že nás možno sledujú všetkých. A kompromitujúcimi údajmi disponuje americká mimovládka OCCRP, napojená na americkú vládu.
Ako je možné, že Američania takto zasahujú do slovenskej politiky? A čo ak odpočúvajú aj vás? Čo ak majú kompro na každého? Toto je tá sloboda a demokracia, za ktorú sa štrngalo v 89-om?
Veľký brat tu chce mať Kisku. A robí pre to všetko.

“To, čo sa stalo s únikom rozhovoru medzi Dankom a pani Zsuzsovou, to je útok na druhého najvyššieho ústavného činiteľa”, hovorí Blaha vo videu. Politik je presvedčený, že útok pochádza z americkej mimovládnej neziskovej organizácie OCCRP. “Kauza  telefonátu Andreja Danka ukázala, že nás možno sledujú všetkých. A kompromitujúcimi materiálmi disponuje americká mimovládka OCCRP, napojená na americkú vládu”.

Blaha pripomína, že k úniku rozhovoru došlo “tesne pred parlamentnými voľbami. Podľa neho Veľký brat chce, aby sa Andrej Kiska stal predsedom slovenskej vlády a urobí pre to čokoľvek. Veď majú na to sledovacie nástroje, ovládanú PC program Microsoft, sociálnu sieť Facebook, vyhľadávač Google, sledovanie mailovej komunikácie cez G-mail, sledovaciu sieť Echelon, atď. Môžu zbierať súkromné údaje o každom občanovi a vo vhodnej chvíli ich využiť.

Americká mediálna neziskovka OCCRP

OCCRP je skratka pre Organized Crime and Corruption Reporting Project (projekt hlásenia organizovaného zločinu a korupcie). Spoločnosť bola založená v roku 206, sídli v USA.

Dnes táto organizácia prepája 45 neziskoviek vyšetrovacích stredísk v r34 krajinách, desiatky novinárov a niekoľko významných regionálnych spravodajských organizácií v Európe, Afrike, Ázii, na Stredom východe a v Latinskej Amerike. K členom organizácie patrí slovenské Investigatívne centrum Jána Kuciaka. Organizácia na svojej webovej stránke v článku z 28. 1. informuje o rozhovore medzi Dankom a Zsuzsovou a rovnako obviňuje predsedu NR SR z klamstva.

 

Galéria | This entry was posted in Nekategorizované and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár pomocou svojho účtu na sociálnych sietiach alebo registráciou po stlačení ikony wp vedľa

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s